Extra Block Types - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: None
lt: Joks

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Bottom
lt: Apačia

en: Width
lt: Plotis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Loop
lt: Ciklas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Other Settings
lt: Kiti nustatymai

en: About
lt: Apie

en: Cover
lt: Viršelis

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.
