Extra Block Types - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Duration
lt: Laikas

en: Number of decimal places
lt: Dešimtinių skaičių vieta
