Extra Block Types - en to da translation catalogue (6 entries)

en: error
da: fejl

en: Block settings
da: Blokindstillinger

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Installed
da: Installeret

en: notice
da: meddelelse

en: Directory @path was created
da: Folderen @path blev oprettet
