Extra Block Types - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: error
ur: نقص

en: Block settings
ur: بلاک کی ترتیبات

en: notice
ur: اطلاع

en: Direction
ur: سمت
