Extra Block Types - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: error
ar: خطأ

en: Move
ar: تحريك

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Randomize
ar: عشوائي

en: Installed
ar: مثبت

en: Reverse
ar: عكس

en: notice
ar: إخطار

en: Direction
ar: الاتجاه
