Extra Block Types - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
da: Blokindstillinger

en: Move
da: Flyt

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Randomize
da: Tilfældigt

en: Installed
da: Installeret

en: Reverse
da: Omvendt

en: Direction
da: Retning
