Extra Block Types - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Randomize
gl: Cambiar aleatoriamente

en: Installed
gl: Instalado

en: Reverse
gl: Invertido

en: Animation
gl: Animación

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Direction
gl: Dirección
