Extra Block Types - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Disable
lt: Išjungti

en: Views
lt: Vaizdai

en: Text
lt: Tekstas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Collapsible
lt: Sustumiamas
