Extra Block Types - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Disable
lt: Išjungti

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Fill
lt: Užpildyti

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Auto
lt: Automatiškai
