Extra Block Types - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: On
es: Activado

en: Block settings
es: Opciones de bloque

en: Link
es: Enlace

en: Image
es: Imagen

en: Text
es: Texto

en: Off
es: Desactivado

en: Paragraph
es: Párrafo

en: Two columns
es: Dos columnas

en: Styles
es: Estilos

en: Paragraphs
es: Parráfos
