Extra Block Types - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: On
ar: في

en: Block settings
ar: إعدادات الصناديق

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Text
ar: نص

en: Off
ar: إيقاف
