ECA: Event - Condition - Action (2.0.16) - en to ht translation catalogue (15 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Type
ht: Tip

en: yes
ht: Wi

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Filename
ht: Non fichye

en: no
ht: Non

en: Filter
ht: Filtre

en: Severity
ht: Severite

en: User account
ht: Kont itilizatè
