ECA: Event - Condition - Action (2.1.11) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: yes
br: ya

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Filter
br: Sil

en: About
br: Diwar-benn
