ECA: Event - Condition - Action (2.1.11) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: yes
gu: હા

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Destination
gu: લક્ષ્યસ્થાન

en: Operation
gu: કાર્યો

en: About
gu: વિશે

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
