ECA: Event - Condition - Action (2.1.13) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: yes
ast: Sí

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Version
ast: Versión

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Save
ast: Guardar

en: no
ast: non

en: Filter
ast: Filtru

en: Operation
ast: Operación
