ECA: Event - Condition - Action (2.1.13) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: yes
ka: დიახ

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Form ID
ka: ფორმის ID

en: no
ka: არა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი
