ECA: Event - Condition - Action (2.1.14) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: yes
et: jah

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Enabled
et: Lubatud

en: Version
et: Versioon

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Save
et: Salvesta

en: Form ID
et: Vormi ID

en: no
et: ei

en: Filter
et: Filtreeri

en: Model
et: Mudel

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Clone
et: Klooni

en: Operation
et: Operatsioon

en: About
et: Programmist

en: clone
et: klooni

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Entity label
et: Olemi märgis
