ECA: Event - Condition - Action (2.1.14) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: yes
ru: да

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Enabled
ru: Включено

en: Version
ru: Версия

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Form ID
ru: ID формы

en: no
ru: нет

en: Filter
ru: Фильтр

en: Model
ru: Модель

en: Events
ru: Мероприятия

en: Destination
ru: Место назначения

en: Clone
ru: Клонировать

en: Operation
ru: Действие

en: About
ru: Информация

en: clone
ru: клонировать

en: Namespace
ru: Пространство имён

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: Submitted values
ru: Введенные значения

en: Entity bundle
ru: Подтип сущности

en: undefined
ru: неизвестно

en: Entity label
ru: Метка сущности

en: Form display mode
ru: Режим отображения формы
