ECA: Event - Condition - Action (2.1.14) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: yes
sl: da

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: About
sl: O modulu
