ECA: Event - Condition - Action (2.1.14) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: no
ug: ياق

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: About
ug: ھەققىدە
