ECA: Event - Condition - Action (2.1.9) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Password
ht: Mo pas

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non
