ECA: Event - Condition - Action (3.0.6) - en to ca translation catalogue (86 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: title
ca: títol

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Enable
ca: Habilita

en: required
ca: necessari

en: new
ca: nou

en: Links
ca: Enllaços

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Open
ca: Obert

en: View
ca: Mostra

en: Display
ca: Visualització

en: type
ca: tipus

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Options
ca: Opcions

en: Block
ca: Bloc

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Published
ca: Publicat

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: User role
ca: Rol de l'usuari

en: Severity
ca: Severitat

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Fields
ca: Camps

en: Display options
ca: Opcions de visualització

en: Media
ca: Multimèdia

en: Merge
ca: Fusiona

en: State
ca: Estat

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Method
ca: Mètode

en: Class
ca: Classe

en: description
ca: descripció

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Optional
ca: Opcional

en: Position
ca: Posició

en: Template
ca: Plantilla

en: Expires
ca: Expira

en: Expiration
ca: Venciment

en: Operation
ca: Operació

en: Condition
ca: Condició

en: Key
ca: Clau

en: Replacement value
ca: Valor pel qual se substitueix

en: Definition
ca: Definició

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Block name
ca: Nom del bloc

en: Entity
ca: Entitat

en: Asterisk
ca: Asterisc

en: Plugin
ca: Connector

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Collection
ca: Col·lecció

en: Permission
ca: Permís

en: Interface language
ca: Llengua de la interfície

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: Comparison operator
ca: Operador de comparació

en: Absolute
ca: Absolut

en: Allow multiple values
ca: Permet múltiples valors

en: Field description
ca: Descripció del camp

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Status code
ca: Codi d'estat

en: New state
ca: Nou estat

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Theme name
ca: Nom del tema

en: From state
ca: Des de l'estat

en: Contextual Links
ca: Enllaços contextuals

en: Entity label
ca: Etiqueta de l'entitat

en: Revision user
ca: Usuari de la revisió

en: Route name
ca: Nom de la ruta

en: Cache tags
ca: Etiquetes de la memòria cau
