ECA: Event - Condition - Action (3.0.6) - en to lv translation catalogue (72 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: title
lv: virsraksts

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Enable
lv: Iespējot

en: required
lv: obligāts

en: new
lv: jauns

en: Links
lv: Saites

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Open
lv: Atvērts

en: View
lv: Skatīt

en: Format
lv: Formāts

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Display
lv: Ekrāns

en: Text
lv: Teksts

en: type
lv: veids

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Options
lv: Iespējas

en: Block
lv: Bloks

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Published
lv: Publicēts

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: User role
lv: Lietotāja loma

en: Severity
lv: Smagums

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Fields
lv: Lauki

en: Mode
lv: Režīms

en: Display options
lv: Attēlojuma iespējas

en: Media
lv: Multivide

en: State
lv: Stāvoklis

en: Method
lv: Veids

en: description
lv: apraksts

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Position
lv: Pozīcija

en: Expiration
lv: Derīgums

en: Operation
lv: Operācija

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Key
lv: Atslēga

en: Definition
lv: Definīcija

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Block name
lv: Bloka nosaukums

en: Entity
lv: Entītija

en: Selector
lv: Selektors

en: CSS Selector
lv: CSS selektors

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Permission
lv: Atļauja

en: Interface language
lv: Saskarnes valoda

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Target
lv: Mērķis

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Absolute
lv: Noteikts

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Contextual Links
lv: Konteksta Saite
