ECA: Event - Condition - Action (3.0.6) - en to pl translation catalogue (103 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: title
pl: tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Enable
pl: Włącz

en: required
pl: wymagane

en: new
pl: nowy

en: Links
pl: Odnośniki

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Open
pl: Otwarte

en: View
pl: Widok

en: Form ID
pl: ID formularza

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Text
pl: Tekst

en: type
pl: typ

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Options
pl: Opcje

en: Block
pl: Blok

en: Url
pl: URL

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Published
pl: Opublikowane

en: Field value
pl: Wartość pola

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: User role
pl: Rola użytkownika

en: Severity
pl: Priorytet

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Field type
pl: Typ pola

en: Fields
pl: Pola

en: Mode
pl: Tryb

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: Merge
pl: Połącz

en: State
pl: Stan

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Method
pl: Metoda

en: Class
pl: Klasa

en: description
pl: opis

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Position
pl: Pozycja

en: Template
pl: Szablon

en: Expires
pl: Wygasa

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: Operation
pl: Czynność

en: Condition
pl: Warunek

en: Key
pl: Klucz

en: Replacement value
pl: Treść zastępująca

en: Definition
pl: Definicja

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Block name
pl: Nazwa bloku

en: Entity
pl: Encja

en: Selector
pl: Selektor

en: CSS Selector
pl: Selektor CSS

en: Asterisk
pl: Gwiazdka

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Log level
pl: Poziom logowania

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Request
pl: Żądanie

en: Interface language
pl: Język interfejsu

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: Target
pl: Cel

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: Display type
pl: Wyświetl typ

en: Comparison operator
pl: Operator porównania

en: Absolute
pl: Bezwzględne

en: Allow multiple values
pl: Zezwalaj na wielokrotne wartości

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Status code
pl: Kod statusu

en: New state
pl: Nowy stan

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Save entity
pl: Zapisz encję

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Filter XSS
pl: Filtr XSS

en: New file name
pl: Nowa nazwa pliku

en: Theme name
pl: Nazwa skórki

en: The label of the entity.
pl: Etykieta encji.

en: Field machine name
pl: Nazwa wewnętrzna pola

en: From state
pl: Ze stanu

en: Contextual Links
pl: Odnośniki kontekstowe

en: File content
pl: Zawartość pliku

en: Button label
pl: Etykieta przycisku

en: Entity label
pl: Etykieta encji

en: Title attribute
pl: Atrybut title

en: Revision user
pl: Użytkownik wersji

en: Route name
pl: Nazwa trasy

en: Form display mode
pl: Tryb wyświetlania formularza

en: Cache tags
pl: Znaczniki pamięci podręcznej
