Entity Construction Kit (ECK) (2.0.1-alpha1) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Explanation or submission guidelines
az: İzah və ya təqdimetmə qaydaları

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Bundle
az: Paket

en: A boolean indicating whether this translation needs to be updated.
az: Bu tərcümənin yenilənməsinin lazım olub-olmadığını göstərən boolean.

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
az: Yanlış maşın tərəfindən oxuna bilən ad. %invalid -dən başqa ad daxil edin.

en: <em>Edit @type</em> @title
az: <em>Redaktə et @type</em> @title
