Entity Construction Kit (ECK) (2.0.1-alpha1) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Explanation or submission guidelines
hy: Բացատրության կամ ներկայացման ուղեցույցները:

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
hy: Անվավեր մեքենայաընթեռնելի անվանումը: Մուտքագրեք անունը բացառությամբ  %invalid  %invalid:

en: <em>Edit @type</em> @title
hy: <em>Խմբագրել @type</em> @title

en: Manage form display
hy: Կառավարե ձևի ցուցադրումը

en: Manage permissions
hy: Թույլտվությունները
