Entity Construction Kit (ECK) (2.1.0-beta1) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Explanation or submission guidelines
he: הסבר או הנחיות שליחה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Published
he: מפורסם

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Configuration
he: הגדרות

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Bundle
he: חבילה

en: Manage display
he: ניהול תצוגה

en: <em>Edit @type</em> @title
he: <em>עריכת @type</em> @title

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Manage form display
he: ניהול טופס העריכה

en: Link to entity
he: קישור לישות

en: Manage permissions
he: ניהול הרשאות

en: (this translation)
he: (התרגום הזה)

en: (all translations)
he: (כל התרגומים)

en: Link to the entity
he: קישור לישות

en: The @entity-type %label @language translation has been deleted.
he: נמחק התרגום של @entity-type %label @language translation has.
