Entity Construction Kit (ECK) (2.1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Explanation or submission guidelines
lt: Paaškinimai ar pateikimo gairės

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Bundle
lt: Paketas

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas

en: <em>Edit @type</em> @title
lt: <em>Redaguoti @type</em> @title

en: Add @label
lt: Pridėti @label

en: Manage form display
lt: Valdyti formos atvaizdavimą

en: Link to the entity
lt: Nuoroda į esybę
