Entity Construction Kit (ECK) (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Explanation or submission guidelines
ca: Explicació o directrius de l'enviament

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Configuration
ca: Configuració

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ca: Nom llegible-per-la-màquina no vàlid. Introduïu un nom diferent de %invalid.

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: The entity type.
ca: El tipus d'entitat.

en: Control which roles can "View the administration theme" on the <a href=":permissions">Permissions page</a>.
ca: Controla quins rols poden "Accedir al tema d'administració" a la <a href=":permissions">pàgina de Permisos</a>.
