Editablevar (2.1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Group
ar: المجموعة

en: Description
ar: الوصف

en: Delete group
ar: حذف المجموعة

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: Other
ar: آخر

en: Add group
ar: إضافة مجموعة

en: Variables
ar: المتغيرات
