EditionGuard (1.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: Transactions
he: פעולות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Published
he: מפורסם

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Owner
he: בעלים

en: Reference
he: רפרנס

en: Books
he: ספרים

en: Changed
he: השתנה

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: About
he: אודות

en: book
he: ספר

en: Create new books
he: יצירת ספרים חדשים

en: (this translation)
he: (התרגום הזה)
