EditionGuard (1.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Transaction ID
ru: Код транзакции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Transactions
ru: Операции

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: User
ru: Пользователь

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Created
ru: Создано

en: Published
ru: Опубликовано

en: Authored by
ru: Автор

en: Owner
ru: Владелец

en: Reference
ru: Связь

en: Books
ru: Книги

en: Changed
ru: Изменение

en: Watermark
ru: Водяной знак

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: About
ru: Информация

en: Regenerate
ru: Восстановить

en: book
ru: книга

en: Create new books
ru: Создать новые книги

en: (this translation)
ru: (этот перевод)

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
