EditionGuard (1.0.0-beta4) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Owner
az: Sahib

en: Reference
az: Istinad

en: Books
az: Kitablar

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: About
az: Haqqında

en: Create new books
az: Yeni kitablar yaradın
