EditionGuard (1.0.0-beta5) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Transactions
te: లావాదేవీలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Books
te: పుస్తకాలు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: About
te: గురించి
