EditionGuard (1.0.0-beta5) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Transaction ID
uk: ID трансакції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Transactions
uk: Трансакції

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: User
uk: Користувач

en: User ID
uk: ID користувача

en: Created
uk: Створено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Authored by
uk: Автор

en: Owner
uk: Власник

en: Reference
uk: Посилання

en: Books
uk: Книги

en: Changed
uk: Змінено

en: Watermark
uk: Водяний знак

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: About
uk: Про модуль

en: Regenerate
uk: Відновити

en: book
uk: книга

en: Create new books
uk: Створення нових книг

en: (this translation)
uk: (цей переклад)

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
