Editor Notes (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Update
az: Yeniləmə

en: Created
az: Yaradıldı

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: About
az: Haqqında

en: Errors
az: Səhvlər

en: Bundle
az: Paket
