Editoria11y SI (SiteImprove) (1.0.0) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Group
ar: المجموعة

en: Last Updated
ar: اخر تحديث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: URL
ar: العنوان URL

en: Page
ar: الصفحة

en: Site
ar: موقع

en: Domain
ar: النطاق

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
