Editorial Access Manager (1.1.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Entity
az: Entiti

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket
