Editorial Access Manager (1.1.2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Total
lt: Iš viso

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Entity
lt: Esybė

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas
