Editorial HTML5 UP (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Page
lt: Puslapis

en: Footer
lt: Poraštė

en: Up
lt: Viršun

en: next
lt: toliau

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Close
lt: Uždaryti

en: first
lt: pirmas

en: previous
lt: atgal

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis
