Editor.js (2.0.0-beta10) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: List
ne: सूचि

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Code
ne: कोड

en: Table
ne: तालिका

en: Languages
ne: भाषाहरू
