Editor.js (2.0.4) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Value
ro: Valoare

en: List
ro: Listă

en: None
ro: Nimic

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Code
ro: Cod

en: Table
ro: Tabel

en: Rows
ro: Rânduri

en: Tools
ro: Instrumente

en: Delimiter
ro: Delimitator

en: Languages
ro: Limbi

en: Allowed file extensions
ro: Extensii de fişiere permise

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ro: Separați extensiile cu spațiu sau punct și nu includeți punctul din față.

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
ro: Datele nu au putut fi salvate deoarece destinația %destination nu este validă. De obicei acest lucru este cauzat de folosirea necorespunzătoare a funcției file_save_data() sau de lipsa unui stream wrapper.

en: Nothing
ro: Nimic

en: Upload directory
ro: Directorul în care sunt stocate încărcările

en: The data could not be saved because the destination is invalid. More information is available in the system log.
ro: Datele nu au putut fi salvate deoarece destinația nu este validă. Mai multe informații sunt disponibile în intrarea de jurnal a sistemului.

en: Media types
ro: Tipuri de fișiere media
