Edu X - Education Drupal 8, 9, 10 Theme (8.0.8) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: None
lt: Joks

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Components
lt: Komponentai

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Logo
lt: Logotipas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Comment
lt: Komentaras

en: Normal
lt: Normalus

en: General
lt: Bendras

en: Button
lt: Mygtukas

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Style
lt: Stilius

en: Slogan
lt: Šūkis

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Uppercase
lt: Didžiosios raidės

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Lowercase
lt: Mažosios raidės

en: wide
lt: platus

en: Elements
lt: Elementai

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Classic
lt: Klasikinis (-ė)

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu
