Eau de Web Theme (2.1.4) - en to tr translation catalogue (31 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Link
tr: Bağlantı

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Main
tr: Ana

en: Region
tr: Bölge

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Colors
tr: Renkler

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Delimiter
tr: Ayırıcı

en: Link color
tr: Bağlantı rengi

en: Theme settings
tr: Tema ayarları

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Fonts
tr: Yazı tipleri

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Main content
tr: Ana içerik

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Last page
tr: Son sayfa

en: First page
tr: İlk sayfa
