Eau de Web Theme (2.2.1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Name
ml: പേര്

en: Go to previous page
ml: മുമ്പത്തെ താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Go to next page
ml: അടുത്ത താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Color
ml: നിറം

en: Go to first page
ml: ആദ്യ താളിലേക്ക് പോകുക.

en: Go to last page
ml: അവസാനത്തെ താളിലേക്ക് പോകുക
