Extra Field Suite (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afişează

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Mode
ro: Mod

en: Arguments
ro: Argumente

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Above
ro: Deasupra

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Formatter
ro: Tip de formatare

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Entity label
ro: Eticheta entității

en: Entity form display
ro: Afișarea formularului entității
