Extra Field Suite (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
