Extra Field Suite (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Update
ne: अपडेट

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Mode
ne: प्रकार

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Bundle
ne: पोका
