Ekam - Bloging, news Drupal theme (8.2.1-beta1) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: footer
lt: poraštė

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: theme
lt: tema

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Hide
lt: Slėpti

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
