EKAN (1.0.0) - en to he translation catalogue (191 entries)

en: tags
he: תגיות

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Register
he: הרשמה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Username
he: שם משתמש

en: Groups
he: קבוצות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: more
he: עוד

en: Administration
he: ניהול

en: More
he: עוד

en: Action
he: פעולה

en: On
he: פעיל

en: Tags
he: תגיות

en: License
he: רישיון

en: Resources
he: מקורות

en: Download
he: הורדה

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Use count
he: שימוש בספירה

en: Message
he: הודעה

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: Image
he: תמונה

en: Feed
he: פיד

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Field
he: שדה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Archive
he: ארכיון

en: Icon
he: סמל

en: View
he: צפיה

en: Format
he: פורמט

en: Path
he: מיקום

en: Filename
he: שם קובץ

en: Teaser
he: תקציר

en: Updated
he: עודכן

en: Text
he: טקסט

en: Layout
he: פריסה

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: Upload
he: העלאה

en: Picture
he: תמונה

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Files
he: קבצים

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Page title
he: כותרת דף

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Search box
he: תיבת חיפוש

en: Drupal
he: דרופל

en: Off
he: כבוי

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Roles
he: תפקידים

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Severity
he: חוּמרה

en: Last update
he: עדכון אחרון

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Desc
he: יורד

en: Members
he: חברים

en: node
he: פריט תוכן

en: Events
he: אירועים

en: Role
he: תפקיד

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Tools
he: כלים

en: Filters
he: מסננים

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Modified
he: השתנה

en: Group members
he: חברי קבוצה

en: English
he: אנגלית

en: Token
he: אסימון

en: Member for
he: חבר/ה במשך

en: Topics
he: נושאים

en: Topic
he: נושא

en: Granularity
he: גרעיניות

en: author
he: מחבר/ת

en: Entity
he: יישות

en: People
he: משתמשים

en: Blocked
he: חסום

en: Read More
he: המשך...

en: Glossary
he: מילון מונחים

en: Changed
he: השתנה

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: Edit member
he: עריכת חבר

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Content top
he: תוכן, חלק עליון

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Tabs
he: לשוניות

en: Anonymous user
he: משתמש אנונימי

en: URI
he: כתובת URI

en: Apply
he: החל

en: Used in
he: משמש ב-

en: Permission
he: הרשאה

en: Editor
he: עורך

en: Authenticated user
he: משתמש מאומת

en: Maximum upload size
he: גודל קובץ מירבי

en: Administrator
he: מנהל

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
he: המשתמש נחשב מחובר לזמן זה שאחרי הפעם האחרונה שהוא צפה בדף כלשהוא.

en: Edit node
he: עריכת פריט תוכן (node)

en: Offset
he: היסט

en: Joined
he: הצטרף

en: About
he: אודות

en: Delete node
he: מחק פריט תוכן

en: File directory
he: תיקיית קבצים

en: Errors
he: שגיאות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: User account
he: חשבון משתמש

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Mime type
he: סוג Mime

en: Delete relation
he: מחיקת יחס

en: Not applicable
he: לא ישים

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Permanent
he: קבוע

en: Temporary
he: זמני

en: No files available.
he: אין קבצים זמינים

en: Frontpage
he: דף הבית

en: MIME type
he: סוג MIME

en: Upload date
he: תאריך העלאה

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Search index
he: חיפוש באינדקס

en: Group nodes
he: פריטי תוכן בקבוצה

en: @interval ago
he: לפני @interval

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Compact
he: קומפקטי

en: Who's new
he: מי חדש

en: Who's online
he: מי מחובר

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Monthly archive
he: חודש ארכיון

en: Main page content
he: תוכן

en: Upload destination
he: יעד לטעינה

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
he: בחרו היכן, בסופו של דבר, יישמרו הקבצים. אחסון קבצים פרטיים כרוך בתקורה  גבוהה בהרבה משל קבצים ציבוריים אבל מאפשר להגביל את הגישה לקבצים שהועלו באמצעות שדה זה.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
he: אפשרות ליצירת תת-תיקייה בתוך תיקיית הקבצים, לאחסון הקבצים שיועלו דרך שדה זה.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
he: יש להזין ערך כגון "512" (בייט), "80KB" (קילובייט), או "50MB" (מגהבייט) על מנת להגביל את גודל הקובץ. אם תשאירו ריק, הגבלת הגודל תקבע ע"י הגדרות ה-php על השרת (הגבלה נוכחית: <strong>%limit</strong>).

en: Full content
he: תוכן מלא

en: Recent content
he: תכנים אחרונים

en: Find and manage content.
he: איתור תוכן וניהולו.

en: Taxonomy term page
he: דף מונחי טקסונומיה

en: An administrator created an account for you at [site:name]
he: אדמיניסטרטור יצר עבורך חשבון ב[site:name]

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
he: יש לרשום את הסיומות בהפרדה של רווח או פסיק, ללא הנקודה המקדימה לסיומת הקובץ.

en: Bulk update
he: עדכון גורף

en: Recent log messages
he: הודעות יומן אחרונות

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
he: ניהול חשבונות משתמשים, תפקידים והרשאות

en: Asc
he: סדר עולה

en: Not specified
he: לא מוגדר

en: Master
he: מאסטר

en: Default translation
he: תרגום ברירת המחדל

en: Fallback date format
he: ברירת המחדל למבנה תאריך

en: File usage
he: שימוש בקובץ

en: Default medium date
he: ברירת המחדל לתאריך בינוני

en: Welcome to [site:name]
he: ברוכים הבאים ל[site:name]

en: Name or email contains
he: השם או כתובת המייל מכילים

en: There are currently @total users online.
he: @total משתמשים מחוברים כרגע לאתר.

en: There are currently 0 users online.
he: אין כרגע משתמשים המחוברים לאתר

en: No members available.
he: לא נמצאו חברים

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
he: לא נוצר עדיין תוכן שניתן להציג בדף הבית<br/>
    כדי להתחיל בבניית האתר עקבו אחרי ההנחיות<a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">במדריך למשתמש</a> .
